خانه 5 دکوراسیون اداری 5 دکوراسیون اتاق کارمندان 5 5 دکوراسیون برای اتاق کارمندان
5 دکوراسیون برای اتاق کارمندان

5 دکوراسیون برای اتاق کارمندان

دکوراسیون اتاق کارمندان به سبک کلاسیک

دکوراسیون اتاق کارمندان به سبک کلاسیک

دکوراسیون اتاق کارمندان باید به نحوی طراحی گردد که فرد در آن احساس راحتی داشته باشد و هر فرد دارای آزادی نسبی باشد و فعالیت هر شخص موجب مزاحمت برای دیگر کارکنان نگردد. دکوراسیون داخلی فضای روبرو به سبک کلاسیک مطلق طراحی شده است. استفاده از دیوارپوش های چوبی، پارکت چوبی کف، لوسترهای طلایی، مبلمان چرمی، همه و همه بیانگر سبک کلاسیک هستند. در این فضا با طراحی هوشمندانه کتابخانه به عنوان پارتیشن و عنصر جداکننده، به نحو مطلوبی از فضا استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق کارمندان در فضای اداری

دکوراسیون اتاق کارمندان در فضای اداری

در دکوراسیون اتاق کارمندان باید دقت داشت، که افراد روبروی هم نباشند تا موجب حواس پرتی کارکنان نشود. طراح این دفتر با انتخاب رنگ کرم قهوه ای روشن، ملهم از خاک برای کف و استفاده از برچسب های سبز رنگ به طرح چمن در قسمت پایینی عناصر عمودی به گونه ای طبیعت را به طراحی داخلی این فضا دعوت کرده است. همچنین انتخاب رنگ های گرم برای عناصر تزئینی صمیمیت فضا را افزون می کند.

دکوراسیون فضای اداری به سبک ارگانیک

دکوراسیون فضای اداری به سبک ارگانیک

طراحی دکوراسیون دفتر مقابل به صورت کاملا ارگانیک بوده و تمامی تزئینات به گونه تداعی کننده عناصر موجود در طبیعت هستند. طراح این مجموعه با الهام گرفتن از طبیعت در پی آن بوده است که فضایی دلنشین و دلپذیر را برای کارکنان و مراجعه کنندگان فراهم آورد. استفاده از چوب، مبلمان حصیری، نشیمن هایی با طرح سنگ، پوشش های سبز رنگ چمنی برای کف و…. همگی این مجموعه را به مجموعه ای چشم گیر تبدیل کرده اند.

دکوراسیون اتاق کارمندان با برچسب دیواری

دکوراسیون اتاق کارمندان با برچسب دیواری

معماری درست، معماری است که در آن تمامی ایرادها با کمترین هزینه برطرف گردد.طراح این اتاق کار با استفاده از کاغذ دیواری با طرح کتابخانه، به صورت کاملا هوشمندانه علاوه بر رسمی تر نشان دادن فضای کار، عدم وجود فضای کافی برای اجرای کتابخانه را پنهان کرده است. و به دلیل کاربرد کاغذ دیواری پرنقش و نگار،  با انتخاب رنگ سفید برای میز از آشفتگی فضا جلوگیری کرده است.

دکوراسیون اتاق کارمندان با فضای تفکیک شده

دکوراسیون اتاق کارمندان با فضای تفکیک شده

گاهی مواقع، در صورتی که فضای شرکت شما کوچک است، می توان با استفاده از پارتیشن و یا عناصر جداکننده دیگر همچون کتابخانه، عناصر دکوری و … بخش ها را از هم مجزا نمود. در طراحی دکوراسیون بالا، طراح با استفاده از پارتیشن های شیشه ای نیمه مات، به طور خلاقانه ای علاوه بر جداسازی دو بخش از یکدیگر، نور را به بخش میانی که در معرض نورگیری قرار ندارد فراخوانده است.  و در بخش کارکنان  با استفاده از رنگ های خنثی به گونه تمرکز را در این فضا ایجاد نموده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا