خانه 5 دکوراسیون اداری 5 دکوراسیون اتاق کنفرانس 5 دکوراسیون اتاق کنفرانس با نورگیری مناسب
دکوراسیون اتاق کنفرانس با نورگیری مناسب

دکوراسیون اتاق کنفرانس با نورگیری مناسب

دکوراسیون اتاق کنفرانس اداری

دکوراسیون اتاق کنفرانس اداری

مبلمان مدرن در دو رنگ متضاد سفید و لیمویی در کنار پارکت روشن کف و رنگ سفید دیوارها، فضایی دور از تلاطم را فراهم ساخته است. همچنین چراغ های آویز زرد رنگ، هماهنگ و متناسب با دیگر بخش های اتاق کنفرانس، فضایی صمیمی را خلق کرده اند. به کار بردن شیشه های عظیم در سمت راست فضا، علاوه بر، بهره گیری از نور طبیعی، نوعی پیوستگی با دیگر بخش ها را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور طبیعی

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور طبیعی

بهره گیری از نور طبیعی در دکوراسیون اتاق کنفرانس فوق کمک شایانی به دلنشین تر شدن فضا کرده است. همانگونه که می بینید، از چوب با خصلت طبیعی اش که آرامش بخش است به عنوان متریال میز استفاده شده است. همچنین از رنگ های خنثی برای دیوارها استفاده شده است و به منظور استفاده از طرح آجری، به علت تمرکز بیشتر تنها در بخشی از دیوار آن را به کار برده اند.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور طبیعی

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور طبیعی غیر مستقیم

اتاقهای کنفرانس باید از نور کافی برخوردار باشند، بهترین نور برای یک اتاق کنفرانس، نور طبیعی غیرمستقیم، و یا نور مصنوعی است. در فضای پیش رو با ورود نور از یک سمت، فضایی متعادل و دلنشین به وجود آمده است. کاغذ دیواری‌های پرنقش و نگار بسیار جلب توجه می کنند و موجب حواس پرتی می شوند، بنابراین بهتر است فقط آن را به یک دیوار اختصاص دهید. در طرح مقابل با به کار بردن رنگ قرمز برای قسمت نشیمن صندلی ها و هارمونی آن با رنگ دیوار سمت راست نوعی سرزندگی را به فضا دعوت می کند. چراغ آویز با متریال چوبی نیز صمیمیت فضا را دوچندان کرده است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با میزهای شیشه ای

دکوراسیون اتاق کنفرانس با میزهای شیشه ای

با قرارگیری مناسب این فضا در مجاورت طبیعت چشمگیر، دست طراح در چیدمان هر چه ایده آل تر فضا باز است. چیدمان شیشه ای میزها در کنار صندلی های سفید و چراغ های آویز نقره ای و پوشش سفید دیوارها و پارکت روشن کف، آرامش را به نحو چشمگیری به فضا دعوت کرده است و فضایی دلنشین با قدرت تمرکز بالا برای اتاق کنفرانس فراهم آورده است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور مصنوعی

دکوراسیون اتاق کنفرانس با بهره گیری از نور مصنوعی

اتاق های کتفرانس، از مهم ترین بخش های فضای اداری به شمار می آیند. رنگ ها و متریال های مورد استفاده  در یک فضا از جمله عناصر تعیین کننده در طراحی دکوراسیون داخلی فضاها هستند. انتخاب کاغذ دیواری به رنگ ملایم با خطوط ظریف سفید رنگ آن در بخشی از فضا، به ابهت فضا می افزاید.
استفاده از نور مصنوعی دلنشین و متناسب  و سقف کاذب چوبی بر روی سطح سفید خودنمایی دوچندان می کند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا