خانه 5 دکوراسیون اداری 5 دکوراسیون اتاق کنفرانس 5 8 ایده برای دکوراسیون اتاق کنفرانس
8 ایده برای دکوراسیون اتاق کنفرانس

8 ایده برای دکوراسیون اتاق کنفرانس

دکوراسیون اتاق کنفرانس شرکت اپل

دکوراسیون اتاق کنفرانس شرکت اپل

دکوراسیون اتاق کنفرانس افسانه ای apple از طراحی های بسیار زیبا و در خور تحسین است. استفاده از رنگ سفید در دیوار ها و سقف ها یکی از روش ها است که در بزرگتر و روشن تر نشان دادن فضا استفاده می شود. استفاده اندکی از رنگ متضاد سیاه دراین طراحی دکوراسیون از خلاقیت های است که برای گرمتر نشان دادن محیط استفاده شده است. رنگ سیاه به عنوان یک رنگ خنثی سبب جذابیت بیشتر این اتاق کنفرانس شده است. استفاده از میز شیشه ای از انتخابات شایسته است که برای اتاق کنفرانس صورت گرفته است و سبب ایجاد یک ترکیب بی نظیر با دیوار ها و کف و سقف درکنار نور پردازی ملایم شده است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس کوچک با نورگیری بالا

دکوراسیون اتاق کنفرانس کوچک با نورگیری بالا

رنگ سفید و بنفش هارمونی زیبایی به این اتاق کنفرانس داده است . رنگ سفید القا کننده اعتماد به نفس است و رنگ بنفش به تحریک تخیل می پردازد. در انتخاب رنگ بنفش به عنوان رنگ صندلی ها از نوعی ابتکار برای محیط استفاده شده است از سوی دیگر نوع صندلی ها برای اتاق کنفرانس به درایت طراح اشاره دارد که در ملاقات های طولانی از خستگی ناشی از نشستن و عدم تحرک می کاهد. در نورپردازی نیز استفاده از نور طبیعی از مسائلی است که به خوبی مانع از یکنواختی محیط داخلی اتاق شده است. استفاده از رنگ خاکستری نیز در کف پوش به دلیل ترکیب پذیری بالای و ایجاد هارمونی بیشتر این رنگ با رنگ های دیگر است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس کمپانی گوگل با استفاده از بین بگ

دکوراسیون اتاق کنفرانس کمپانی گوگل با استفاده از بین بگ

از خلاق ترین طراحی ها در دفتر کار اتاق کنفرانس گوگل است که اگر چه خیلی صمیمی است اما به همان اندازه نیز رسمی است. وجود شیشه های سراسری و نور طبیعی سبب شده است که علی رغم آن که اتاق چندان بزرگ نیست اما بسیار شیک و ساده و دلباز دیده شود. استفاده از بین بگ BEAN BAG به عنوان مبلمان از نو آوری های دلچسبی است که دکوراسیون این اتاق کنفرانس را منحصر به فرد کرده است . رنگ زردی که برای گلدان در این اتاق کنفرانس استفاده شده است به این محیط دوستانه جنب وجوش و هیجان داده است آن چه که بیشتر از هر چیزی شایان توجه است ایجاد محیطی عاری از استرس و فشار می باشد که میزان تمرکز حاضرین را بر روی بحث و گفتگو با آرامش مطلق فراهم می کند.

دکوراسیون خلاقانه اتاق کنفرانس

دکوراسیون خلاقانه اتاق کنفرانس

در این طراحی دیوارها با نشریات بازیافت شده پوشیده شده است که از نو آوری های بسیار جالب و تحسین بر انگیز است. میز دایره ای شکل نیز سبب ایجاد فضای بیشتر می شود. همچنین سبب تحریک مشارکت بیشتر در بین حضار در هنگام ملاقاتها می شود و از پنهان شدن همکاران در پشت یکدیگر به دلیل دایره بودن میز کنفرانس جلوگیری می کند. رنگ زرد نماد جنب و جوش است که به درستی در این اتاق کنفرانس استفاده شده است. استفاده از شیشه برای ایجاد ارتباط با محیط خارجی نیز از نقاط عطفی است که در این طراحی استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با استفاده از چوب

دکوراسیون اتاق کنفرانس با استفاده از چوب

پایه طراحی دکوراسیون این اتاق از چوب است. از دلایل استفاده از چوب این است که یک عنصر طبیعی و ماندگار است و به دلیل زیبایی خاصی که در محیط ایجاد می کند به وفور در طراحی ها استفاده می شود از دلایل دیگر آن ایجاد محیطی رسمی و پویا می باشد.چوب به دلیل خصلت طبیعی که دارد استفاده از آن سبب گرمی محیط می شود . استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است. استفاده از چوب به دلیل ماندگاری بالایی که دارد و برای محیط زیست مناسب است توصیه می شود.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با استفاده از میز و صندلی مدرن

دکوراسیون اتاق کنفرانس با استفاده از میز و صندلی مدرن

استفاده از میز و صندلی مدرن در کنار استفاده از عناصر کلاسیک همچون تابلوهای نصب شده بر روی دیوار تلفیقی از هنر مدرن و کلاسیک را به نمایش می گذارد. فضای باز و مناسب برای رفت و آمد کارکنان در هنگام برگذاری جلسات از دیگر مسائلی است که به خوبی در این طراحی به آن پرداخته شده است. استفاده از پنجره های مربع شکل در ابعاد مناسب سبب پرتو نور طبیعی به این اتاق می شود و از رخوت و کسل کنندگی محیط جلوگیری می کند. صندلی های راحت نیز از مواردی است که به آن پرداخته شده و از خستگی افراد حاضر در جلسه می کاهد.

دکوراسیون اتاق کنفرانس با ایجاد فضای شاداب

دکوراسیون اتاق کنفرانس با ایجاد فضای شاداب

رنگ قرمز از رنگ های است که به محیط انرژی می دهد استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون اتاق کنفرانس حس سر زندگی و نشاط می بخشد . آن چنان که می بینیند از گیاهان نیز در این اتاق کنفرانس استفاده شده استفاده از آن حس زندگی را به محیط بخشیده و یک هارمونی مناسب با رنگ قرمز دارد. انتخاب پنجره شیشه ای نیز حس قرار گیری در محیط بسته را در افراد که در این اتاق قرار دارند کاهش می دهد و به آدمی حس آزادی می دهد وبه سمت مشارکت و کار گروهی سوق می دهد. رنگ سفید نیز تاثیر زیادی در بیان رنگ قرمز دارد هر چند رنگ قرمز در این اتاق فقط برای صندلی ها انتخاب شده است اما رنگ سفید از آن جای که نماد خلوص است سبب شده است که این رنگ به خوبی بیان شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا