خانه 5 دکوراسیون داخلی منزل 5 دکوراسیون اتاق کودک 5 دکوراسیون اتاق نوزاد 5 اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد
اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

اتاق کودک نزدیک اتاق والدین باشد

برای اتاق نوازاد باید اتاقی نزدیک به اتاق خواب خودتان را انتخاب کنید تا در شب هنگام مسیر کوتاهی را برای سر زدن به اتاق کودک تان طی کنید
دقت کنید که دمای اتاق نه زیاد سرد و نه زیاد گرم باشد و پنجره ها اجازه دهند که نور زیادی وارد اتاق شود و پرده ها قابلیت پوشش کل پنجره را داشته باشند تا در هنگام خواب نوزاد بتوان برای ممانعت از ورود نور از آن ها استفاده کرد.

هماهنگی نوع اتاق خواب با اتاق خواب نوزاد

اگر خانه ی شما یک خانه سنتی است باید در طراحی اتاق خواب نوزاد با سایر قسمت های خانه دقت نمایید که همان سبک مورد استفاده قرار بگیرد.

ساده طراحی کنید

با وجود همه ی لوازم و وسایل که مورد استفاده قرار میدهید باید بدانید که روی چیز های ساده تمرکز کنید. از زمینه های طبیعی استفاده کنید و آن ها را با دیگر لوازم ترکیب کنید این گونه شما نیاز به تغییر دکوراسیون را در هر سال کاهش میدهید.

طراحی های قابل انعطاف را انتخاب کنید

زمانی که نوزاد بزرگ تر می شود خود کودک می تواند تصمیم بگیرد چه می خواهد. در واقع می تواند در انتخاب شرکت کند و در واقع با رشد کودک تقاضا ها ی کودک نیز عوض می شود.

طراحی سازگار را برگزینید

می توانید به گونه ای طراحی کنید که قابل استفاده برای نوزاد بعدی نیز باشد. طراحی دیوار اتاق نیز می تواند تعویض شود. اگر احساس شود که این طراحی از مد افتاده است برچسب ای دیوار نیز می تواند به دلیل هزینه اندکی که دارند و از آن جهت که آسان نیز قابل تغییر است مورد استفاده قرار بگیرد تا زمانی که نوزاد یا کودک بزرگ تر می شود.

مطمئن شوید محیط برای نوزاد و یا کودک امن است

برای آن که کودک یا نوزاد در اتاق نگهداری شود و به بازی مشغول شود باید همه چیز به گونه ای طراحی شود که نوزاد و یا کودک در امنیت باشد.

ابتدا لوازم را انتخاب کنید

والدین اغلب از انتخاب رنگ شروع می کنند اما در حقیقت راحت تر و کم هزینه تر این است که لوازم را انتخاب کنید وسپس به طراحی دیوار و کف پوش بپردازید.

طراحی و عملکرد را با هم هماهنگ کنید

سختترین قسمت طراحی دکوراسیون اتاق خواب این است که مطمئن شوید که لوازم به راحتی و آسانی قابل استفاده باشد توجه به این که چه چیزی را بیشتر مورد استفاده قرار می دهید و کدام اندازه ها برای فضای شما بهتر است مهم می باشد . توجه به این نکات به شما در طراحی فضا کمک می کند
در مورد تزئین اتاق نوزاد به گونه ای عمل کنید که به جذابیت و تزئین اتاق کمک می کند.

 

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا