صندلی کودک

صندلی کودک

برای انتخاب صندلی که کودک به هنگام انجام تکالیف خود از آن استفاده کند باید به نکات زیر توجه کرد. صندلی های دسته دار برای آن که کودک به راحتی بتواند دستان خود را برروی آن قرار دهد مناسب هستند. صندلی باید راحت و ارگونامیک باشد و کمر کودک در هنگام نشستن باید در وضعیت صحیحی قرار بگیرد از عوامل دیگر که در انتخاب صندلی باید در نظر داشت که از مواد تشکیل دهنده طبیعی و با کیفیت بالا استفاده شود. از سوی دیگر باید به این نکته توجه شود که نحوه ی طراحی صندلی ها نیز باید به گونه ای باشد که متناسب با میز تحریر باشد. ارتفاع میز تحریر وصندلی باید با قد کودک تناسب داشته باشد تا وضعیت کودک در هنگام نشستن صحیح باشد. از انتخاب صندلی هایی که از پلاستیک با کیفیت پایین  تهیه شده است پرهیز شود. از سوی دیگر صندلی نباید از رنگ های تیره ساخته شده باشد.

میز تحریر کودک

میز تحریر کودک

در این طراحی از صندلی چوبی با رنگی روشن برای میز تحریر استفاده شده است که برای کودک مناسب است. ارتفاع صندلی و میز تحریر باید با قد کودک تناسب داشته باشد. طراحی هایی با رنگ روشن برای اتاق خواب کودک مناسب هستند. صندلی های چوبی از نمونه هایی است که برای نشستن کودک در هنگام انجام نوشتن و مطالعه مناسب هستند.

میز تحریر کودک

میز تحریر کودک

در این طراحی نیز از رنگ روشن برای اتاق خواب کودک مناسب هستند. صندلی به شکلی حرفه ای برای میز تحریری که کودک از آن استفاده می کند طراحی شده است. سعی شده است که وضعیت نشستن کودک به نحوی صورت بگیرد که به سلامتی کودک آسیبی نرساند.

میز تحریر کودک

میز تحریر کودک

این صندلی نیز برای کودک مناسب است و کمک می کند تا وی به هنگام انجام تکالیف مدرسه در وضعیت درستی بنشیند و به انجام تکالیف خود بپردازد. از سوی دیگر از رنگ روشن برای طراحیصندلی استفاده شده است که برای کودک فضایی شاد را به وجود می آورد.

میز تحریر کودک

میز تحریر کودک

نمونه ی دیگری از صندلی برای میز تحریر را مشاهده می کنید که برای کودک این امکان را به وجود آورده است تا در وضعیت مناسبی در هنگام نوشتن قرار بگیرد. ارتفاع میز و صندلی برای قد کودک باید مناسب باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا