خانه 5 دکوراسیون داخلی منزل 5 دکوراسیون اتاق خواب 5 ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک (سری دوم)
ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک (سری دوم)

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک (سری دوم)

دکوراسیون اتاق خواب با فضایی کوچک

دکوراسیون اتاق خواب با فضایی کوچک

در این تصویر شما دکوراسیون اتاق خوابی کوچک را مشاهده می کنید که توسط یک پارتیشن از قسمت های دیگر خانه جدا شده اند. ایده هایی این چنینی در ایجاد یک اتاق در خانه های کوچک بسیار هوشمندانه و خلاقانه است. با کمک یک پارتیشن زیبا اتاق کوچکی ایجاد شده است که می توان از آن برای استراحت کردن استفاده کرد نوع تختی نیز که استفاده شده بسیار جذاب و منحصر به فرد و خاص است. نوری که وارد شده از درون پنجره ها به اتاق در روشن کردن فضا موثر بوده است.

دکوراسیون اتاق خواب با فضایی کوچک

دکوراسیون اتاق خواب با فضایی کوچک

اتاق خوابی کوچک که کلیه عناصر در آن به شکلی مناسب در آن قرار گرفته اند. در این محیط کوچک برای انعکاس انرژی بیشتر از رنگ نارنجی استفاده شده است. رنگ نارنجی محیط را شاد و پرنشاط می کند. رنگ نارنجی القا کننده ی حس اعتماد به نفس است و در فرد منجر به نگرش مثبت نسبت به محیط اطراف می شود. در این اتاق یک کمد با درب کشویی طراحی شده است که انتخاب مناسبی برای یک فضای کوچک است. کمدهایی که دارای درب کشویی هستند به آزادی عمل بیشتر در یک اتاق کوچک کمک می کند و فضایی را برای باز و بسته شدن اشغال نمی کند.

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب هر چه قدر فضا کوچک باشد باز هم می توان یک محیط کوچک را به مکانی راحت و امن تبدیل کرد. اگر چه در طراحی این اتاق خواب بعضی از عناصر حذف شده اند و یا بعضی از لوازم درون آن گنجانده نمی شود. برای ایجاد نور پردازی در اتاق خواب از کمد های دیواری استفاده شده است که از زیر کمد ها برای نصب لامپ استفاده شده است که کمک زیادی به ایجاد فضایی روشن می کند. از فضای منفی در این اتاق برای قرار دادن بعضی از لوازم در کمد های دیواری استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق خواب با بالکن

دکوراسیون اتاق خواب با بالکن

در دکوراسیون این اتاق خواب آن چه در اولین نظر بسیار به چشم می آید این است که با آن که اتاق کوچکی است اما به بهترین شکل از فضا استفاده شده است و به همین دلیل بسیار دلباز می باشد. البته باید در نظر داشت که در این اتاق خواب وجود بالکن به تلطیف اتاق کمک شایانی کرده است و در ایجاد روشنایی موثر بوده است. از آن جایی که این اتاق کوچک است سعی شده است تا حد امکان وسایل مورد نیاز در آن گنجاند شود و در کنار آن وسایلی که برای تزئین مناسب باشد و با سلیقه ی شخصی نیز توجه شده است.

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

در این اتاق خواب کوچک از فضا به بهترین شکل ممکن استفاده شده است و عناصر اصلی و فرعی به خوبی در آن قرار گرفته اند و سعی شده از ازدحام اتاق جلو گیری شود. تختی دو نفره که در ابعاد کوچک برای این اتاق طراحی شده است انتخابی مناسب برای استفاده از فضای کوچک این اتاق می باشد. در نهایت توجه به این نکته که یک اتاق روشن به سرزندگی و نشاط روحی فرد کمک می کند نیز از دیگر مواردی است که به خوبی رعایت شده است.

دکوراسیون جذاب اتاق خواب با فضای کوچک

دکوراسیون جذاب اتاق خواب با فضای کوچک

در این اتاق خواب بسیار فضا اندک است اما طراحی دکوراسیون آن بسیار زیبا و شیک صورت گرفته است و به شکلی تحسین بر انگیز از فضا برای قرار دادن میز کار و صندلی و تخت استفاده شده است. طراحی دلنشین و جذاب که فرد از آن لذت می برد و استفاده از رنگ های شاد و که به صورتی ماهرانه از آن ها در طراحی کف پوش و رو تختی استفده شده است. در کنار تخت نیز کمدی برای قرار دادن وسایل طراحی شده است.

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

دکوراسیون اتاق خواب با فضای کوچک

دراین اتاق خواب به بهترین نحو و با بیشترین کاربری از فضا برای ایجاد یک اتاق راحت و زیبا استفاده شده است. یک کمد کشویی که برای ایجاد فضایی که وسایل و البسه را می توان در آن قرار داد بهترین انتخاب برای یک اتاق کوچک و حتی اتاق های بزرگ است چرا که مشکل کمبود فضا برای باز وبستن درب های دیگر را ندارد و استفاده از طاقچه ای پنجره برای ایجاد محلی همچون میز کار از دیگر تمدیداتی است که طراح برای استفاده بهینه از فضا انجام داده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا