خانه 5 دکوراسیون داخلی منزل 5 دکوراسیون اتاق خواب 5 انتخاب پرده برای اتاق خواب در زمستان
انتخاب پرده برای اتاق خواب در زمستان

انتخاب پرده برای اتاق خواب در زمستان

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون زمستانی اتاق خواب

در این اتاق خواب برای زمستان و فصل سرما از پرده های ضخیم استفاده شده است. در انتخاب پرده ها علاوه بر سلیقه دقت در انتخاب نوع و جنس پرده از اهمیت بسزایی بر خوردار است. آن چه در این جا مشاهده می کنید یک پرده از جنس بافتنی از ایده هایی کاربردی و مناسب برای اتاق خواب است که می توان در فصل سرد و زمستان از آن استفاده کرد. این گونه پرده ها به گرم تر شدن محیط  کمک می کنند و از اتلاف انرژی نیز می کاهند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون زمستانی اتاق خواب

در این طراحی که برای اتاق خواب در نظر گرفته شده است از پرده های ضخیم  برای زمستان استفاده شده است. این پرده ها که به رنگ قرمز هستند هارمونی مناسبی با رنگ صورتی دارند و به تلطیف محیط نیز کمک می کنند. آن چه که توجه شما را در این طراحی شاید جلب کند این است که فضایی که میز کار  در ان قرار گرفته است با کمک پرده از محل خواب جدا شده است. از سوی دیگر این تفکیک در ایجاد فضایی گرم تر نیز کمک می کند و از اتلاف انرژی از قسمتی که برای تخت خواب در نظر گرفته شده است جلوگیری می کند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون زمستانی اتاق خواب

اتاق خواب برای پوشاندن پنجره ها از شید استفاده شده است. شید ها از انواع دیگری از پرده ها هستند که در تظیم نور ورودی و حفظ  گرمای اتاق  موثر هستند. شید ها در طول فصل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و دارای تنوع بالایی در جنس و نوع و طرح هستند و از این جهت کار شما را برای انتخاب پرده ای مناسب با طراحی داخلی اتاق خواب در فصول مختلف راحت می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون زمستانی اتاق خواب

در طراحی این اتاق خواب از پرده ای ضخیم در فصل زمستان استفاده شده است. این گونه پرده ها باید قابلیت گرمای داخل اتاق را داشته باشند و سعی شود از جنسی مناسب انتخاب شوند تا در زمستان هنگامی که برای خواب یا انجام فعالیت های دیگری چون مطالعه وارد اتاق می شوید بتوانید با آسودگی خیال در آن قدم بزنید و سرما فرد را آزار ندهد و نور ورودی نیز کنترل شده و مناسب با خواسته شما تنظیم شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا