دکوراسیون اتاق خواب (9)

دکوراسیون اتاق خواب (9)

اتاق خواب به عنوان شخصی ترین بخش از دکوراسیون داخلی خانه می بایست کاملا منطبق بر سلایق شخصی فرد یا طرفین باشد. برای داشتن دکوراسیون داخلی بکر در اتاق خواب می بایست نقطه ی کانونی دکوراسیون را مشخص کرد و گرد آن، بنا بر طبع خود ادوات و لوازم و رنگ ها را فراخوانی کرد تا دکوراسیونی لوکس، مدرن، کلاسیک یا …، پدید آید.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 1:

amazing-luxury-bedroom-decoration-interior-design-wooden-parquet

طبع شرقی همانطور که از ذائقه ی گرم اش پیداست، در طراحی دکوراسیون داخلی نیز این گرما را بروز خواهد داد. استفاده از رنگ های گرم و فعال در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پیش رو در کنار میوه های تزیینی در تناسب رنگی با آن می تواند گرمایی عاشقانه را برای یک زوج و به جهت فرار از روزمرگی و پناه بردن به محیطی صرفا شخصی به ارمغان آورد.

 دکوراسیون اتاق خواب 2 :

amazing-luxury-bedroom-decoration-interior-design-wooden-bed

استفاده از رنگ های متضاد و بویژه سیاه و سفید در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، شخصیت دو چندانی به این طراحی بخشیده است. حال این که نورپردازی مجزا و استفاده از پرده های منظم در کنار نظم در چیدمان وسایط و اسباب توانسته است بر لوکس بودن این طراحی داخلی دامن بزند.

 

 دکوراسیون اتاق خواب 3 :

modern-white-decoration-bedroom-decoration

سبز به عنوان رنگ غالب طبیعت، نشانی از سرزندگی و زندگی پویاست. هم نشینی این رنگ با رنگ سفید روشنی بخش در کنار آینه کاری صورت پذیزفته بر حس شادابی و جوانی این طراحی  دکوراسیون اتاق خواب خواهد افزود.

خطوط راه راه سبز و سفید روتختی و کوسن ها در کنار طرح سبز و سفید پرده به یکپارچگی و نظم و به تبع آن بزرگتر به نظر رسیدن این اتاق خواب کمک شایانی کرده است.

 

 دکوراسیون اتاق خواب 4 :

awsome-bedroom-decoration-wooden-bed-parquet

زمانی که تخت خواب به عنوان مرکز کانونی طراحی دکوراسیون اتاق خواب برگزیده شود؛ زمانی که اتاق خواب، کارکردهای دیگری را جز استراحت صرف طلب کند. هنگامی که طراحی با چوب، پیکره ی اصلی طراحی دکوراسیون را در دست داشته باشد و زمانی که ادوات هم نهشت با دکوراسیون داخلی را در پشت نورگیر و در تراس فراهم ببینیم، بی شک فضای وسیع اتاق خوابی پیش روی ماست که با طراحی زیبا و کنتراست رنگی قابل توجه، به محلی جهت استراحت و انجام کارهای شخصی بدل گشته است.

 

 

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا