دکوراسیون اتاق خواب (8)

دکوراسیون اتاق خواب (8)

یافتن دکوراسیونی رویایی برای اتاق خواب که عشق، آرامش و امنیت را توامان به آدمی هدیه کند، با صرف وقت، دقت و تکیه بر لوازم موجود، در کنار بهره گیری از قواعدی ساده، دور از دسترس نخواهد بود. در زیر با نمونه هایی از طراحی دکوراسیون اتاق خواب روبرو خواهیم شد

 

دکوراسیون اتاق خواب 1 :

dreamy-bedroom-decoration-interior-design

همه چیز برای تجربه ی استعاره ای از بهشت در فضای دکوراسیون اتاق خواب پیش رو آماده است. تخت خوابی رویایی در مرکز کانونی این اتاق خواب جلوه نمایی می کند و کاناپه ها و مبلمان راحتی در اطراف فضای بزرگ اتاق خواب همه چیز را برای آرامش در آن در دسترس قرار داده است. پرده های سفید این اتاق خواب در کنار روتختی های قرمز و طرح دار بر فضای رمانتیک این طراحی دکوراسیون افزوده اند.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 2 :

beautiful-sprightly-bedroom-decoration-luxury-decoration1

بی شک زمانی که دکوراسیون اتاق خواب شما  با طراحی منحصر بفرد عجین شود، دوست خواهید داشت که این شکوه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از نمایش آن به دوستان و آشنایان خود احساس غرور کنید. بهره مندی از یک دکوراسیون لوکس را شاید بتوان با هزینه ای متعادل در دسترس دید. رنگ آبی و سفید دیوارها در هم نشینی متناسب با رنگبندی تخت خواب توانسته روح شادابی و زیبایی را در اتاق خواب جاری کند. در کنار آن نورپردازی جداگانه توسط آباژورها در کنار نورگیر موجود و پرده های آویخته از بالای تخت ها، گویی دو بخش مجزا را پدید آورده که رنگبندی و نظم در طراحی، آن ها را در کالبدی یکپارچه گردهم آورده است.

 

 

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 3 :

 

dreamy-amazing-bedroom-decoration-and-interior-white-design1

رنگ سبز و به تبع آن نورپردازی متناسب در مجاورت دیوارها، در کنار پرده های گرد تخت خواب توانسته چون سایبان موجود در نمای بیرونی اتاق خواب، آن را به بخشی مرتبط با طبیعت هم جوار بدل کند و در کنار آن استفاده از گلدان های تزیینی و متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، نمای بیرون را تا داخل اتاق ادامه داده است و فضای صمیمی ما بین طراحی داخلی و نمای بیرونی پدید آورده است.

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا