دکوراسیون اتاق خواب (4)

دکوراسیون اتاق خواب (4)

دکوراسیون اتاق خواب به عنوان بخشی از خانه که برای استراحت و تجدید انرژی لازم جهت روز بعد مورد استفاده قرار می گیرد باید به گونه ای طراحی شود که تا حد امکان راحتی را برای حاضرین در آن به ارمغان آورد. در کنار این مهم، انتخاب لوازم و چیدمان صحیح آن ها می تواند تا حد امکان منظم و دقیق صورت گیرد که از آشفتگی محیط و به تبع آن ذهن افراد جلوگیری شود.

 

دکوراسیون اتاق خواب 1:

 

عکس اتاق خواب نور گیر لوکس مدرن با تخت خواب سیاه رنگ

در دل فضایی با رنگ غالب سفید و هم شناور در انبوه نور، وجود تخت خوابی سیاه می تواند مبین خوبی بر استراحتی راحت و بی دغدغه باشد. اجتناب از انبوه بالای وسایل و ادوات در طراحی دکوراسیون اتاق خواب در کنار انتخاب لوازمی لوکس و با متریال مناسب، از دیگر عناصر نمود طراحی مدرن در این دکوراسیون خواهند بود. این انضباط رنگی را می توان تا کف پوش پشمی و قاب عکس های آویخته بر دیوار نیز به نظاره نشست.

 

دکوراسیون اتاق خواب 2:

 

اتاق خواب نور گیر لوکس مدرن با مبلمان سبز و دیوار های آبی

تخت خواب تک نفره در زیر پنجره در کنار استفاده از وسایط ساده و محدود و بهره گیری از رنگ های سبز و آبی که در کنار آرامشبخشی از هارمونی رنگی بالایی برخوردار هستند همگی نوید بخش، محیطی امن و به دور از استرس برای ساکنین اتاق خواب مذکور خواهند بود. رنگ سفید در دیوارها و کف در کنار طراحی مدرن وسایل موجود، این اتاق خواب را برای استفاده ی یک نوجوان یا جوان دلچسب خواهند نمود.

دکوراسیون اتاق خواب 3:

 

اتاق خواب دو نفره رمانتیک با تخت و کمد و مبلمان چوبی خاص

نورپردازی موضعی بر روی دیوارها، قاب عکسی عاشقانه و پرخاطره بالای تخت خواب، رنگ قرمز ملایم دیوارها و انتخاب با دقت ادوات حاضر، همگی ما را به رمانتیک بودن این طراحی دکوراسیون اتاق خواب رهنمون می کنند. در طراحی دکوراسیون داخلی رمانتیک، اصل، ایجاد آرامش و همبستگی میان شما و معشوق تان است که می تواند در عناصر مختلفی چون نورپردازی، رنگ بندی، لوازم و … ، پدیدار گردد.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 4:

 

اتاق خواب نور گیر در فضایی گرم و رمانتیک با استفاده از تخت خواب بلند و برچسب های دیواری و پرده های طرح دار

استفاده از رنگ های گرم  در دکوراسیون اتاق خواب، در کنار توده نور ورودی حاصل از نورگیر، در کنار کوسن های آغشته به رنگ رمانتیکی چون قرمز؛ همگی از ارکان اتاق خوابی رمانتیک خواهند بودند. تخت خوابی با ارتفاعی بلندتر از سطح زمین حالتی عرفانی و عاشقانه به محیط این اتاق خواب افزوده و گویی ارتباطی فرازمینی را میان ساکنان آن پدید آورده است. در کنار این، ارتباط پرده ها با طرح بندی دیوارها، آن را به بخشی جدایی ناپذیر از این اتاق بدل کرده و یکپارچگی و هارمونی را برای این دکوراسیون به هدیه آورده است.

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا