دکوراسیون اتاق خواب (12)

دکوراسیون اتاق خواب (12)

در زمینه طراحی لوکس دکوراسیون، انتخاب بخشی که بار کلی طراحی را بر دوش کشیده و به عنوان مرکز کانونی طراحی دکوراسیون داخلی مطرح باشد را می توان آغازگر راه طراحی  نامید. در این بین و بطور ویژه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، در غالب موارد این بار بر دوش تخت خواب بوده و تکیه ویژه بر آن و به تبع آن ایجاد هماهنگی ما بین سایر نقاط طراحی با این جزء ،می تواند ما را به سمت طراحی لوکس بخش مورد نظر، رهنمون کند.

 

دکوراسیون اتاق خواب 1 :

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با زمینه ی رنگی قهوه ای و کرم

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با زمینه ی رنگی قهوه ای و کرم

داشتن اتاق خوابی شاهوار که آن را به بخشی متشخص در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بدل کند، مشمول صرف هزینه و دقت کافی در انتخاب ادوات و وسایل است. نمود رنگ قهوه ای در پوسته ی طراحی داخلی اتاق خواب، اعم از دیوارها، کف و روتختی که با رنگ کرم وسایل  همراه شده است، به ایجاد نظم و پیوستگی طراحی در این اتاق خواب کمک شایانی نموده است. در کنار این مهم استفاده ی محدود و به جا از فرش در قرابت رنگی با دکوراسیون، لوکس بودن این طراحی را افزون نموده است.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 2 :

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با رنگ طلایی و پارکت های چوبی طلایی

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با رنگ طلایی و پارکت های چوبی طلایی

استفاده از تخت به عنوان مرکز ثقل این طراحی دکوراسیون اتاق خواب، و تاج سلطنتی آن که با نشیمن گاهی مخملی و راحت همراه شده است، توانسته در دل این طراحی نقره ای و طلایی، اتاق خوابی شاهانه را در جلوه گاه نظر مخاطب حاضر کند. استفاده از پارکت طلایی رنگ در کنار تزیینات گلدان ها که در طیف رنگ متناسب با طلایی قرار دارند، این استعاره های زربفت را در جای جای این طراحی دکوراسیون جای داده است.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 3 :

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با رنگ طلایی

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با رنگ طلایی

همچون تصویر پیش، در این اتاق خواب نیز حاشیه ها و طرح های منقوش و بهره گرفته از رنگ طلایی در حاشیه ی تخت، ادوات ودر پی آن رو تختی، توانسته این طراحی اتاق خواب لوکس را تجملاتی تر از پیش جلوه دهد. گرچه که نورپردازی موضعی صورت پذیرفته بر دیواره ی طلایی رنگ، ممکن است اغراق شده و یا حتی آزار دهنده بنظر برسد، لیکن رنگ هم طیف آبی در پس تخت خواب، آرامش همواره ی این بخش را به بیننده گوشزد خواهد نمود.

 

 

دکوراسیون اتاق خواب 4 :

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با دیوارهای سفید و فضای نشیمن پایین پنجره

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با دیوارهای سفید و فضای نشیمن پایین پنجره

دیواره های روشن و بدون تزیین در کنار تخت خوابی با طرح های زربفت در دل این طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به جهت تاکید ویژه و بیشتر بر مرکز ثقل طراحی یعنی تخت خواب صورت پذیرفته و گویی سعی دارد سادگی ادوات موجود را با این تخت خواب لوکس پاسخگو باشد. در کنار این، نشیمن پایین پنجره که نمای بیرون را از پنجره های نورگیر برای حاضرین به ارمغان خواهد آورد نیز، صمیمیت را در دل این دکوراسیون داخلی برقرار ساخته است.

 

 

 

 

 

2 نظر

  1. کاغذ دیواری

    عکس ها بی نظیرند. بسیار ممنون

  2. ممنون از مطلب خوبتون! ممنون میشیم ! تصاویر بیشتری ببینیم!
    نمونه هایی هم توی این سایت دیدم که به نظرم خوب اومد طراحی دکوراسیون داخلی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا