خانه 5 مبلمان 5 مبلمان منزل 5 مبلمان منزل (2)
مبلمان منزل (2)

مبلمان منزل (2)

مبلمان سفید

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی منزل

این تصویر مبلمان سفیدی را نشان می دهد که با کوسن هایی در طرح های متفاوت توجه همه را به خود جلب می کند. استفاده از رنگ آبی و مشکی در گلدان ها و کوسن ها رنگ سفید مبلمان را کمتر نمایان می کند به طوری که در نگاه اول کمتر کسی به سفید بودن تمامی مبلمان پی می برد. تناسب میان رنگ دیوار و کف با مبلمان به خوبی رعایت شده است.

مبلمان خاکستری

مبلمان منزل با رنگ خاکستری

استفاده از رنگ خاکستری برای مبلمان از جمله ایده های خوب و مناسب است . رنگ خاکستری مبلمان به سفید نزدیک تر است و همین امر دست مارا برای انتخاب دیواری با رنگ تیره باز گذاشته است.
از آنجایی که سلیقه در طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد میتوانید با استفاده از چند کوسن، تعدادی کتاب و… هر چیز مناسب دیگری زیبایی فضای منزل را چندین برابر نمایید.

مبلمان قرمز

تاثیر رنگ قرمز در مبلمان منزل

در تصویر بالا رنگ گرم مبلمان باعث ایجاد تحرک و هیجان می شود. جنس چرم این مبلمان در زیبایی آن بی تاثیر نبوده و گرمای فضا را دوچندان می کند. از آنجایی که رنگ قرمز باعث افزایش تحرک می شود در استفاده از مبلمان با این رنگ باید دقت کرد. قرار دادن گیاهان سبز در کنار دیوار های سفید خود حجم زیادی از تاثیر رنگ قرمز می کاهد.

تضاد رنگی مبلمان

استفاده از تضاد رنگی سیاه و سفید در مبلمان منزل

در این تصویر مبلمانی به رنگ مشکی در کنار رنگ سفید تضاد قابل توجهی به وجود آورده که به زیبایی فضای منزل می افزاید. اگر فضای منزل شما محدود است می توانید منزل خود را با  مبلمان مشکی بزرگ تر جلوه دهید. علاوه بررنگ، طراحی  مبلمان نیز به مدرن شدن فضای منزل کمک قابل ملاحظه ای کرده است.

مبلمان به رنگ قهوه ای

تاثیرگذاری رنگ قهوه ای مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ قهوه ای از جمله رنگ هایی است که هیچ وقت از مد نمی افتد. مبلمانی که در این تصویر میبینید از مزیت های زیادی همزمان برخوردار است. راحتی، زیبایی و همچنین ایجاد حس ثبات در فرد. رنگ زرد و کرم سایر مبل ها و همچنین رنگ دیوار ها هارمونی دلنشینی در فضای منزل ایجاد کرده است.

 مبلمان ساده فیروزه ای

چیدمان ساده با رنگ خنک برای مبلمان

در تصویر بالا مبلمان بسیار ساده ای به رنگ فیروزه ای کدر مشاهده می کنید که با استفاده از اصول دکوراسیون مبلمان خیلی شیک و زیبا به نظر می رسد. استفاده از سبز فسفری در کنار این رنگ جلوه زیبایی به آن بخشیده. رنگ خاکستری به کار رفته در دیوار و کف تناسب خوبی میان مبلمان و فضای منزل به وجود آورده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا