خانه 5 مبلمان 5 مبلمان منزل 5 مبلمان منزل (1)
مبلمان منزل (1)

مبلمان منزل (1)

می دانیم که خانه محل آرامش و آسایش اعضای خانواده است، بنابراین باید به عوامل تاثیرگذار در این امر توجه نماییم. زیبایی محیط زندگی از جمله این عوامل است. میتوانیم با انتخاب مبلمان ساده و زیبا وهمچنین رنگ های مناسب، زیبایی و در نتیجه عامل محیطی آرامش را به خانه خود بیاوریم.

مبلمان زرد

مبلمان زرد در دکوراسیون داخلی منزل

مبلمان هایی به رنگ زرد و سفید در کنار یکدیگر ترکیب بسیار هماهنگی را به وجود می آورند، چرا که رنگ زرد به دلیل گرم بودن باعث افزایش خصومت شده لذا برای خنثی کردن این اثر استفاده از رنگ سفید بسیار مناسب است. همچنین رنگ زرد و سفید در کنار هم محیط را تمیزتر نشان می دهند. برای ایجاد زیبایی بیشتر می توانید ازکوسن هایی با رنگ مشکی نیز استفاده نمایید.

مبلمان قرمز با طرح فانتزی

مبلمان قرمز با طرح فانتزی

رنگ قرمز در مبلمان منزل باعث ایجاد صمیمیت شده چراکه استفاده از این رنگ محیط را بسته تر جلوه می دهد. مبلمان در این طرح حالت فانتزی به منزل داده . استفاده از رنگ خاکستری و سفید از محرک بودن رنگ قرمز می کاهد و باعث ایجاد تعادل در فضای منزل می شود.

مبلمان آبی

مبلمان آبی رنگ منزل

در انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان همیشه به دنبال رنگ های مکمل نباشید .گاهی اوقات رنگ های متضاد را نیز امتحان کنید. در تصویر بالا رنگ آبی و قرمز که با یکدیگر در تضادند نمای زیبایی را به وجود آورده اند. از آنجایی که رنگ آبی سرد است، قرار دادن مبلمانی به رنگ قرمز در برقراری تعادل کمک قابل ملاحظه ای می کند.

مبلمان قهوه ای با طرح مدرن

مبلمان قهوه ای با طرح مدرن

در این تصویر مبلمان شیک و مدرن قهوه ای رنگی را میبینید که با نور پردازی مناسب مرکز توجه قرار گرفته اند. ترکیب رنگ قهوه ای با کرم، تداعی کننده زمین و القای احساس قدرت است. انتخاب کوسن های مناسب به راحتی مبلمان می افزاید. همچنین استفاده از قاب نقاشی در این تصویر، تاثیر رنگ مبلمان را تشدید می کند.

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی منزل

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی منزل

در تصویر بالا دکوراسیونی با مبلمان به رنگ سفید مشاهده میکنید. هرچند استفاده از رنگ سفید به تنهایی به دلیل یکنواخت بودن پیشنهاد نمی شود ولی اگر از سلیقه خوبی برخوردار باشید می توانید با وسایل دکوری مناسب این یکنواختی را از بین ببرید. استفاده از گلدان، مجسمه و… با رنگ های متضاد پیشنهاد ما به شماست.

مبلمان منزل

استفاده از رنگ سبز در طراحی مبلمان منزل

یکی از راه های زیبا کردن دکوراسیون منزل استفاده از مبلمان هایی راحت با رنگ های شاد است, رنگ سبز از جمله این رنگ هاست .قرار دادن کوسن هایی با طرح و حتی جنس متفاوت به زیبایی مبلمان شما می افزاید. همچنین استفاده از رنگ سفید در کنار سبز احساس آرامش و امنیت را به فرد القا می کند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکوراسیون و دنیای معماری
رفتن به بالا