فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

تبلیغات

یکی از مهترین مسائل در تبلیغات آنلاین انتخاب وب سایت های مناسب برای نمایش بنر شماست.
حال سوالی که برای شما پیش می آید این است که چه وب سایتی برای تبلیغات محصول یا خدمات شما مناسب است؟
پاسخ این سوال را باید در ویژگی های مشترک مشتریان خود و مخاطبین وب سایت های مقصد جستجو کنید، هر چه این همپوشانی بیشتر باشد، آن وب سایت بنا به ترافیکی که دارد برای تبلیغات کسب و کار شما مناسب تر است.
گاهی اوقات نوع مخاطبین مد نظر شما با ویژگی های مشتریان بالقوه کسب و کارتان تطابق کامل دارد، که بعضا این موضوع تنها در وب سایت های تخصصی اتفاق می افتد.

وب سایت اتاق، یکی از وب سایت های کاملا تخصصی در حوزه دکوراسیون و دکوراسیون داخلی است که مخاطبین آن مادران و افرادی هستند که دنبال ایده های خاص برای دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون اتاق کودک و حتی محیط اداره خود می باشند، است.
و توانسته با حضور در نتایج کلمات کلیدی مرتبط بسیاری همچون: دکوراسیون، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی منزل و… بازدید کننده مرتبط ماهانه بسیاری(بیش از ۱۰۰ هزار ) تنها از نتایج موتورهای جستجو جذب کند و بواسطه حسن انتخاب بسیاری از بازدید کنندگاه حجم بسیاری نیز بازدید کننده مستقیم را برای خود داشته باشد.

کلمات کلیدی اصلی از ترافیک گوگل

کلمات کلیدی اصلی از ترافیک گوگل

از این رو وب سایت اتاق،از پتانسیل خوبی برای تبلیغات برای فعالین حوزه دکوراسیون، مبلمان و دکوراسیون داخلی بهره مند شده است.

محل پلان‌های تبلیغاتی

پلان تبلیغات

نکته: لینک بنرها همگی Nofollow می باشند.

اطلاعات تماس

برای دریافت تعرفه های تبلیغاتی با ما تماس بگیرید:

ایمیل:

Avijeh.reportage@gmail.com

تلگرام:

DanAbr@

تلفن تماس:

۳۳۷۷۹۳۸۲ – ۰۲۱

تمامی حقوق متعلق به مجله دکوراسیون داخلی اتاق می‌باشد.